ANADOLU YAKASI 2.AMATÖR TAKIMLAR PUAN DURUMLARI VE MAÇLARI

22.02.2020 CUMARTESİ

15.GRUP : MALTEPE FINDIKLI 4 MAÇTA 12 PUANLA LİDER ERENKÖY ACAR VE ÇİĞDEMSPOR 9 ŞAR PUANLA TAKİPTELER HAFTANIN MAÇLARI

ERENKÖY ACAR – ÜSKÜDAR ÇINARSPOR 1 – 2

TUZLA GENÇLERBİRLİGİ – MALTEPE FINDIKLI 2 – 3

SARIGAZİ – TUZLA MİMARSİNAN 3 – 1

PENDİK DOĞAN – ÇİGDEMSPOR 1 – 4

***************************************************

17.GRUP : BEYKOZ ELMALISPOR 4 MAÇIDA KAZANARAK 12 PUANLA LİDER ARKASINDA 7 ŞER PUANLI ACIBADEM – HARB-İŞ İZLİYOR.

ÖMERLİSPOR – BEYKOZ EMALISPOR 1 – 6

HARB-İŞ – ACIBADEM 2 – 2

YENİŞEHİR KARTALLARI – İST.ALTINORDU 5 – 1

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

23.02.2020 PAZAR

14.GRUP KAVAKPINAR 4 MAÇTA 12 PUANLA LİDER.ARKASINDAN 9 PUANLI GİRNE GENÇLİK ONLARI İZLİYOR.

ÜSKÜDAR İCADİYE – KAVAKPINAR 0 – 3

TUZLA ANADOLU – BEYKOZ YENİMAHALLE 2 – 3

CEVİZLİ KÜLTÜR – KOZYATAĞI 1 – 1

GİRNE GENÇLİK – FETİH KELKİT 4 – 1

***************************************************

16.GRUP ANADOLUHİSARI 4 MAÇTA 9 PUANLA LİDER.ARKASINDA 9 ŞAR PUANLI TF.TEPE D.PINAR -TAÇSPOR – ATAŞEHİRGÜCÜ TAKİP EDİYOR.

ANADOLUHİSARI – ATAŞEHİRGÜCÜ 0 – 2

F.TEPE DUMLUPINAR-KOŞUYOLU 3 – 0

DOĞANGÜNEŞ – TAÇSPOR 1 – 3

*********************************************

18.GRUP BALKAN YEŞİLBAĞLAR 4 MAÇIDA KAZANARAK LİDER OLDU. ARKALARINDA 9 PUANLI PENDİK ÇAMLIKSPOR VE GÜLLÜBAĞLAR İZLİYOR.

GÜLLÜBAĞLAR – BALKAN YEŞİLBAĞLAR 0 – 2

SULTAN MEHMET HAN – ŞİLESPOR 0 – 6

PENDİK ÇAMLIKSPOR – HAYDARPAŞA 8 – 0

U-19-A ANADOLU YAKASI TAKIMLAR DURUMU VE MAÇLARI

22.02.2020 CUMARTESİ

16.GRUP ÇEKMEKÖY BL.ALEMDAĞ VE PAŞABAHÇE 7 MAÇTA 19 ŞAR PUANLA İLK İKİ SIRADALAR

FETİH KELKİT – ÇEKMEKÖY BL.ALEMDAĞ 0 – 9

KARTAL ÇAVUŞOĞLU – PAŞABAHÇE 1 – 6

*******************************************

18.GRUP GRUBUN LİDERİ 7 MAÇTA 16 PUANLI GÜLSUYU VE 6 MAÇTA 14 PUANLI BEYLERBEYİ 7 MAÇTA 14 PUANLI PENDİK ESENYALI TAKİPTE

GÜLSUYU – SANCAKTEPE ZİGANA 6 – 0

PENDİK ESENYALI -ATAŞEHİR DOĞUŞ 3 – 1

BEYLERBEYİ – TAŞDELEN 3 – 0 HÜKMEN

26.02.2020 ÇARŞAMBA

S.TEPE ZİGANA – BEYLERBEYİ

***********************************************

20.GRUP . GRUP LİDERİ 7 MAÇTA 19 PUANLA BULVARSPOR 2.NCİ VE 3.NCÜ SIRADA 16 ER PUANLI KURTKÖYSPOR VE ÇAKMAKSPOR VAR.

ACIBADEM ÜSKÜDAR – KURTKÖYSPOR 0 – 3

BEYKOZ 1908 – ÇAKMAKSPOR 0 – 5

BULVARSPOR – ATAŞEHİRGÜCÜ 6 – 1

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

*******23.02.2020 PAZAR *****

19.GRUP OYNANAN MAÇLARDA 6 MAÇIDA KAZANAN TEK TAKIM OLAN ÇUBUKLU 18 PUANLA LİDER DOLAYOBASPOR 6 MAÇTA 15 PUAN VE 6 MAÇTA 12 PUANLA DUDULLU ONU İZLEYEN TAKIMLAR

GÜMÜŞSUYU – ÇUBUKLU

SELİMİYE – DUDULLU

ÇAVUŞBAŞI – DOLAYOBASPOR

**********************************************

21.GRUP 6 MAÇTA 13 ER PUANLI KARTALSPOR VE KAVACIKSPOR İLK İKİ SIRADALAR.6 MAÇTA 12 ŞER PUANLI BAĞLARBAŞI VE KÜÇÜKYALI YELKEN 6 MAÇTA 10 PUANLI ÇENGELKÖY ONLARI İZLİYORLAR.

ÇENGELKÖY – KAVACIKSPOR

KÜÇÜKYALI YELKEN – ORTAÇEŞME

BAĞLARBAŞI – KARTALSPOR